Léčení

Profesionální lékařský personál

Navštivte naše Spa

Užijte si relaxaci každý den

Balneologie a Wellness

Karlovarská minerální voda

Karlovarskou minerální vodu je doporučeno užívat po konzultaci s lázeňským lékařem, efekt zvyšuje, je-li voda odebírána přímo z pramenních vývěrů a je-li její užívání spojeno s tělesnou aktivitou, např. pomalou chůzí. Pitná kůra bývá malou slavností, kterou si mohou dopřát všichni bez rozdílu věku i pohybových schopností (děti, senioři), protože hotel se nachází jen 100 metrů od kolonády a pramenů.

Balneo

Přítomnost lázeňského lékaře atestovaného v oboru interny, rehabilitace a fyzikální medicíny zaručuje maximálni odbornost a efektivnost  podávaných  procedur. Spolu s registrovanou zdravotní sestrou, lázeňskou sestrou, fyziotereapeutem a maséry tvoří tým, jenž Vám nabízí aplikaci  relaxačních  i neméně příjemných léčebných procedur.
Z Karlových Varů si tak odvezete nejen plno nových zážitků, ale hlavně víc než doušek zdraví.
 
 
 

Wellness

Originální vřídelní sůl přirozenou cestou prokrvuje, regeneruje, zjemňuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky, proto ji využíváme při tělovém peelingu.
Příjemným pokračováním může být masáž dle Vašeho výběru spolu s tělovým zábalem z mořských řas, skořice nebo čokolády.
Další možností může být koupel s přísadou karlovarské soli, či jiné tělu i duši lahodící  procedury.
Maximálni pohodu a relaxaci zažíjete v útulném prostředí wellness centra, kde je vám k dispozici po celý den bezplatně bazén s protiproudem a vířivka, v odpoledních hodinách pak také parní a suchá sauna.
 
 

Otevírací doba: 

Bazén, whirlpool
PO - NE: od 9:00 do 20:30 hod.
Sauna 
PO - NE: od 15:00 do 20:30 hod.

Made with by Bookassist

Online rezervace