přísadové_koupele

Přísadové koupele

Služby

V našem parkhotelu Humboldt v Karlových Varech máme pro vás připraveny speciální procedury, které zaručují nezapomenutelný zážitek. Jednou z našich oblíbených lázeňských procedur jsou přísadové koupele. Každá z těchto koupelí je jedinečná díky použitým přísadám, které přinášejí různé výhody pro tělo i duši.


Konopná koupel: 

Konopí je známé svými blahodárnými účinky na kůži a relaxaci. Při této proceduře se do vaší koupele přidává konopný extrakt, který má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá uvolnit svalové napětí. Tato koupel je ideální volbou pro ty, kteří hledají hlubokou relaxaci a uklidnění.

Ovesná koupel: 

Ovesná koupel je skvělou volbou pro péči o citlivou a suchou pokožku. Ovesné vločky, které se do koupele přidávají, mají hydratační a zklidňující účinky. Po této proceduře budete mít pocit, jako by vaše kůže byla nabitá vlhkostí a jemností. Ovesná koupel je také vhodná pro lidi trpící ekzémem nebo podrážděnou pokožkou.

Bylinná koupel: 

Bylinná koupel je skvělou volbou pro detoxikaci a uvolnění těla. Do této koupele se přidávají směsi léčivých bylin, které mají pozitivní vliv na vaše tělo i mysl. Tato procedura pomáhá odplavit toxiny z těla a zlepšit celkový stav vaší pokožky. Po bylinné koupeli budete cítit svěžest a harmonii.

Minerální koupel se solí Mrtvého moře: 

Minerální koupel s solí Mrtvého moře je jedinečný zážitek. Sůl z Mrtvého moře je bohatá na minerály a stopové prvky, které mají léčivé účinky na pokožku a klouby. Tato koupel je ideální pro ty, kteří trpí bolestmi svalů nebo kloubů, nebo pro ty, kteří chtějí posílit svou pokožku a vyhladit ji.