Restaurace

Ochutnejte naše menu

Restaurace a Gastronomie

Jsme připraveni a ochotni sestavit Vám individuální jídelníček, zahrnující čerstvé a zdravé potraviny, vyhovující Vašemu wellness programu či životnímu stylu. Každé ráno na Vás čeká bohatý snídaňový bufet s pestrou nabídkou teplých i studených pokrmů a nápojů. Rozsáhlé prostory restaurace „Alexander", které zahrnují - velký restaurant, menší předsálí, separé salónek, bar a přilehlou terasu, lze využít pro oslavy či jiné akce až do počtu 70 osob. Na přání pro Vás zorganizujeme vaši individuální soukromou či firemní akci s živou či reprodukovanou hudbou nebo speciálním zábavným programem.  Těšíme se na Vás!

Restaurace Alexander

Klimatizovaný restaurant v historickém stylu s možností výběru z á la carte jídelního lístku nebo i jídelního lístku pro lázeňské hosty. Ke každému pokrmu Vám naše obsluha nabídne vhodný nápoj. Rádi Vám doporučíme vína z nejlepších českých vinic, ale i vína renomovaných zahraničních značek.
 
Jako sladké završení nabídneme domácí dezert a vynikající kávu Julius Meinl. Digestive si můžete vychutnat z bohaté nabídky alkoholických nápojů našeho hotelového baru.
 
Nedílnou součástí restaurace je hlavně v letním období hotelová terasa s kapacitou až 40 lidí. Nabízí příjemné posezení s jedinečným výhledem na říčku Teplou a park, kterým protéká. V období konání mezinárodního filmového festivalu nabízí jedinečnou možnost sledovat oficiality spojené s premiérami filmu jako „na dlani“. Gastronomickou lahůdkou hotelové terasy jsou pokrmy připravované našimi kuchaři na speciálním grilu.
 

Otevírací doba:

pondělí – neděle:od 10:00 do 24:00 hod. 
Kuchyň je v provozu denně do 22.00. V případě přání našich hostí a individuálních akcí dle domluvy.
 
Made with by Bookassist

Online rezervace