Sjeďte níže

Video

Vítejte v hotelu Humboldt Park Hotel & Spa

Pokoje

Ekonomické, Komfortní, Delux pokoje a Apartmány

Restaurace

Ochutnejte naše menu

Navštivte naše Spa

Užijte si relaxaci každý den

Léčení

Profesionální lékařský personál

Vítejte v Humboldt Park Hotelu & Spa v Karlových Varech

Historií protkané lázeňské místo ležící v jedné z nejhezčích částí Čech v kouzelném údolí říčky Teplé, která se zde vlévá do řeky Ohře. Uprostřed zalesněných mírných svahů se malebné staré město vine okolo toku řeky se svými bohatými a okázalými lázeňskými budovami v barvě zlaté, bílé a dalších jemných pastelových tónů. Město za své bohatství vděčí 14 termálním pramenům, jejichž léčebné účinky byly známy již ve středověku.
 
Obraz lázeňského místa dotvářejí slavné bílé kolonády a procházející se a povídající si lázeňští hosté, kteří se občerstvují vodou z horkých vřídel z porcelánových hrníčků vyrobených v regionu speciálně k tomuto účelu. Kdo sem jednou přijel, bude se sem neustále vracet.
 
To v minulosti poznalo i množství prominentních vracejících se hostů, jejichž stopy lze nacházet po celé oblasti. Johann Wolfgang von Goethe, Johann Sebastian Bach, car Petr Veliký, Friedrich Schiller, Karl Marx, Franz Liszt, Sigmund Freud, Theodor Fontane, Morgan Freeman, Madeleine Albright a Michael Douglas jsou jen někteří z nich.
 
Velkorysá klasicistní vila pochází z roku 1872. V roce 2006 byla kompletně zrenovována a za pečlivého dohledu na zachování historického půvabu přestavěna na luxusní 4hvězdičkový hotel – lázeňský hotel Humboldt Park Hotel & Spa.
 
Karlovy Vary jsou vzdáleny pouze několik kilometrů od německo-českých hranic, které jsou pohodlně dosažitelné autem. Letiště nabízí přímé lety do Prahy, Moskvy a Petrohradu a zpět. Po domluvě Vám rádi zajistíme dopravu na letiště se zavazadlovým servisem anebo poskytneme kryté parkovací místo přímo v hotelu pro váš vůz.

Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů

Made with by Bookassist

Online rezervace

Humboldt Park Hotel & Spa | Karlovy Vary | Exkluzivní balíček výhod ke každé rezervaci

Exkluzivní balíček výhod ke každé rezervaci

S námi dostanete vždy něco navíc
Získat výhody