Menu

Dárkové poukazy

PŘEMÝŠLÍTE NAD IDEÁLNÍM DÁRKEM PRO SVÉ BLÍZKÉ?...
Rezervovat
JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ ECONOMY
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ ECONOMY
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ COMFORT
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ COMFORT

Hotel HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA

Karlovy Vary
V roce 2006 byla vila, postavená koncem 19 století pro Alexandera Von Humboldt, zrenovována a přestavěna na luxusní 4-hvězdičkový hotel se 37 pokoji v 5 kategoriích a to při zachování původního historického šarmu a klasicistního stylu celé budovy.
Humboldt Park Hotel & Spa nabízí široké spektrum léčebných, wellness i hotelových pobytů. V roce 2020 zaměřil se hotel na léčebné pobyty s posílením imunního systému. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů představuje ideální volbu pro všechny, kteří se jedou do Karlových Varů léčit.

PARKOVIŠTĚ
Velkou výhodou oproti jiným hotelům v centru města je vlastní technicky zabezpečené parkoviště. Hosty, jenž objednali svůj pobyt přímo přes hotel, mají parkování zdarma.

DOBRÉ VĚDĚT
Příjezd: Od 15:00
Odjezd: Do 12:00

- Děti a přistýlky: Děti do tří let jsou v hotelu vítány. Zdarma! Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 3 let se neplatí. Maximální počet dětských postýlek na pokoji je 1. Poplatky za doplňkové služby se mohou do celkové ceny započítat až během vašeho pobytu.

- Zvířata: Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za poplatek 10 eur.

- Hotel přijímá platbu těmito kartami: American Express, Visa a MasterCard.

- V ceně pobytu není zahrnut městský poplatek ve výši 0,85 €/osoba/noc
Více
Hotel dále disponuje klimatizovanou restaurací s bohatou kuchyní (českou, ruskou a německou) a širokým výběrem nápojů. Letní terasa hotelu je tím nejvzácnějším místem v Karlových Varech s výhledem na řeku Tepla a na lázeňskou infrastrukturu města.
Restaurace
Chutné snídaně
od 8:00 do 10:00
Dárkové poukazy

PŘEMÝŠLÍTE NAD IDEÁLNÍM DÁRKEM PRO SVÉ BLÍZKÉ?
PŘEKVAPTE JE HOTELOVÝM DÁRKOVÝM VOUCHEREM!

Dárkové poukazy